Itali-Argjentinë, këto janë formacionet zyrtare

“La Finalissima” e njohur ndryshe me emrin si Kupa e Kampionëve do të zhvillohet sot, ku me fillim nga ora…

Fillon finalja e Kupës së Shqipërisë

Ka filluar ndeshja finale e Kupës së Shqipërisë, ku në stadiumin “Air Albania” janë duke luftuar kokë më kokë për…

Fillon finalja e dytë mes Trepçës e Yllit

Tanimë ka filluar ndeshja e dytë e finales së playoff-it mes klubit të basketbollit Trepça dhe Golden Eagle Yllit. Ndeshja…

Roma fiton edicionin e parë të Ligës së Konferencës, mposht Feynoordin në finale

Skuadra italiane Roma është kurorëzuar si skuadra më e mirë e edicionit të parë të Ligës së Konferencës, një kompeticion…

Finalja e Kupës së Kosovës mes Dritës e Llapit, biletat mund t’i gjeni këtu

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka njoftuar sot publikon se ka filluar shitja e biletave për finalen e Kupës…

Nuk mjaftojnë 90 minuta, finalja e Ligës së Evropës shkon në vazhdime

Finalja e Ligës së Evripës që po zhvillohet në Sevillë ndërmjet Eintracht Frankfurtit dhe Rangers ka shkuar në vazhdime dy…

Nis finalja e Ligës së Evropës ndërmjet Frankfurtit dhe Rangers

Ka nisur finalja e parë evropiane e këtij sezoni, ku dy skuadrat Eintracht Frankfurt dhe Rangers do të luftojnë në…

Finalja e Ligës së Evropës, ja formacionet e mundshme të Frankfurtit e Rangers

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet finalja e parë evropiane e këtij sezoni, ku dy skuadrat Eintracht…

Finalja e Kupës së Mbretit, ja rezultati i pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Kupës së Mbretit mes skuadrës së Real Betisit dhe asaj të Valencias,…

Finalja e Kupës së Mbretit, publikohen formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 22:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes skuadrës së Real Betisit dhe asaj të…