Feynoordi e nis furishëm pjesën e dytë, kërkon golin e barazimit

Skuadra holandeze Feynoordi e ka nisur me ritëm të lartë pjesën e dytë të ndeshjes finale të Ligës së Konferencës…

​Sipas statistikave, Feynoordi më i mirë se Roma në pjesën e parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes finale të Ligës së Konferencës ku po ballafaqohen Roma dhe Feynoordi. Në një…

​Mbyllet pjesa e parë ndërmjet Romës dhe Feynoordit, italianët në epërsi

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes finale të Ligës së Konferencës ku po ballafaqohen Roma dhe Feynoordi. Në një…

Ky është tifozi më i famshëm holandez që ndodhet në “Air Albania”

Tifozi më i famshëm i Feyenoord, i cili shihet në qindra mijëra “meme” në rrjetet sociale, ka mbërritur në Tiranë.…

Roma-Feyenoord, formacionet zyrtare të finales së Ligës së Konferencës

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante, ku skuadra italiane Roma dhe ajo holandeze…

Përplasje mes tifozëve dhe policisë në hyrjet e stadiumit

Kalimi i orës ka bërë që të ketë dyndje në hyrjet e stadiumit Air Albania para nisjes së ndeshjes finale…

Kontrolle të rrepta për tifozët para hyrjes në “Air Albania”

Futja e tifozëve të parë në stadiumin “Air Albania” ka nisur. Në orën 21:00 ekipet e Romës dhe Feyenoord do…

Roma-Feynoord, policia shqiptare lëshon njoftimin e rëndësishëm

Kryeqyteti i Shqipërisë Tirana nesër pret finalen e madhe të Ligës së Konferencës ku do të ballafaqohen Roma dhe Feynoordi.…

Totti: Unë do të jem në Tiranë

Legjendja e Romës Francesco Totti ka konfirmuar se ai do të jetë prezent në stadiumin “Air Albania” më 25 maj…

Ja ku mund të aplikoni për një biletë për ndeshjen Roma-Feynoord

Shitja e biletave për finalen e Konferencës së Ligës së Evropës 2022 të UEFA-s ndërmjet Romës dhe Feyenoord-it ka filluar…