Drita ndal pa gola Feyenoordin, shpreson në kualifikim

Pas 90’ minutave lojë në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk është shënuar asnjë gol. Ka përfunduar ndeshja mes Dritës dhe Feyenoord-it…

Ende pa gola në ndeshjen Drita-Feyenoord

Pas fillimit të pjesës së dytë, ende nuk është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ka kaluar saktësisht një orë…

Fillon ndeshja Drita-Feyenoord

Ka filluar ndeshja mes skuadrës gjilanase Drita dhe gjigantit holandez Feyenoord, e vlefshme kjo për raundin e dytë të UEFA…

​Drita-Feyenoord, gjilanasit synojnë befasinë

Sot, me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes FC Dritës dhe Feyenoordit, e vlefshme kjo për raundin…

Feyenoord zhvillon seancën e fundit përgatitore në stadiumin “Fadil Vokrri”

Pas konferencës për media, gjiganti holandez Feyenoord kq zhvilluar seancën e fundit përgatitore, para ndeshjes së nesërme kundër skuadrës kosovare…
error: