Shkëlqe natën e Vitit të Ri me kombinimet më të mira të festave!

Muaji ynë i preferuar i vitit po i vjen fundi, por kjo nuk do të thotë që kombinimet e pashmangshme…

Gjërat që s’duhet t’i postoni në rrjetet sociale, sidomos për festat e fundvitit

Pushimet janë një kohë kur ju duhet të kënaqeni me të dashurit tuaj dhe kur duhet të jeni mirënjohës për…

Super oferta për natën e Vitit të Ri në Grand Blue Fafa Resort&SPA

🎁 Festoni Natën Gala të Vitit te Ri 🎅🎉 ne Grand GRAND BLUE FAFA RESORT & SPA 🎁 👉Super Feste…

Sazan Ibrahimi: Gjatë festave të fundvitit duhet të hiqet ora policore

Asociacioni i Komunave të Kosovës ka kërkuar që disa nga masat e ndërmarra nga Qeveria për respektim të masave kundërCOVID-19,…

Amara Resort me ofertë festive për 28 Nëntorin

Për festën e 28 Nëntorit Amara Resort sjellë oferta për gjithë ata që duan ta kenë një festë të paharruar.…

Mbështetësit e Ramës festojnë para selisë së LDK-së në Prishtinë

Pas përfundimit të procesit të votimi, simpatizantët e Lidhjes Demokratike të Kosovës ia kanë mësyrë selisë së kësaj partie në…

Ismajli viziton KBI-në: Lutemi së bashku që çdo familje ta ketë sofrën plot

Kryetari i Komunës së Shtimes, Naim Ismajli së bashku me nënkryetarin e Komunës, z. Rrahman Jakupi me rastin e festës…