109-vjetori i pavarësisë, Meta: Bashkim dhe reflektim për të ardhmen e Shqipërisë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dhënë mesazhe për festën e pavarësisë. Nga Vlora, kreu i shtetit shqiptar bëri thirrje…