Ish-ministri Dugolli akuzon PDK-në për kërcënime gjatë privatizimit të Feronikelit

Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bujar Dugolli, ka deklaruar se ka qenë i kërcënuar nga zyrtarë të Partisë Demokratike të…

​Klodian Duro zyrtarizohet si trajner i KF Feronikelit

KF Feronikeli sot përmes një komunikate zyrtare ka caktuar Klodian Duron si trajnerin më të ri të skuadrës nga Drenasi.…

A do të shkarkohet Toverlani pas rezultateve të dobëta, vjen reagimi nga Feronikeli

Skuadra e Feronikelit nuk e ka nisur aspak mirë edicionin e ri garues të Superligës së Kosovës pasi në pesë…

Superliga, Ballkani shkatërron Drenicën, rezultat befasues në Prishtina -Llapi

Kanë përfunduar edhe dy ndeshjet tjera të ditës së sotme në Superligën e Kosovës, të vlefshme për xhiron e pestë.…

Përfundon ndeshja Feronikeli – Drita, ky është rezultati final

Feronikeli ka pësuar humbje në ballafaqim me Dritën në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë të Superligës së Kosovës…

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje

Superliga e Kosovës vijon sot me këto tri ndeshje Dje u hap xhiroja e pestë e Superligës së Kosovës me…

Superliga, rezultatet e dy ndeshjeve pas pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet që po zhvillohen sot në kuadër të xhiros së tretë të Superligës…

Superliga e Kosovës-Përfundon dhe java e dytë

Mbyllet java e dytë në Superligën e Kosovës me dy ndeshjet mes Llapit dhe Gjilanit dhe Ballkanit me Feronikelin. Ndeshja…

U shpall tri vite radhazi kampion, Fazliu: Titujt me Dritën i kam shijuar më shumë

Astrit Fazliu është futbollisti i vetëm në Kosovë, i cili ka arritur të fitoj tre tituj rresht të Superligës së…

Drita – Feronikeli, formacionet zyrtare

Sot do të luhen edhe tri ndeshjet e fundit të javës së 29-të në Superligën e Kosovës në futboll. Ndeshja…
error: