Nuk ka fitues në “Zahir Pajaziti”, Malisheva e mposht Feronikelin

Kanë përfunduar të tri ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

Gjilani e mposht Feronikelin, fitojnë edhe Malisheva e Dukagjini

Kanë përfunduar të tri ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas plot 90’…

“Plisat” vazhdojnë me fitore, Ballkani shkatërron Feronikelin

Kanë përfunduar dy ndeshjet e sotme të programit të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas plot…

Thellohet kriza për kampionin e Superligës së Kosovës, Malisheva shkatërron Feronikelin

Kanë përfunduar dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas 90’…

Superliga e Kosovës/Drenica ndal Gjilanin, Drita shkatërron Feronikelin

Kanë përfunduar të tri ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas…

Prishtina-Drita provojnë forcat sot në “Fadil Vokrri”

Xhiroja e 17 e Superligës së Kosovës në futboll vazhdon sot edhe me tri ndeshje shumë interesante ku vëmendja do…

​Dukagjini e fiton derbin e mbijetesës ndaj Feronikelit

Skuadra e Dukagjinit ka dalë fituese nga derbi i fundit të tabelës me Feronikelin duke i mposhtur me rezultat minimal…

Drita thellon krizën e Malishevës, Llapi e mposht Feronikelin

Kanë përfunduar tre ndeshjet e para të xhiros së 12 të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante.…

Drenica mposht Feronikelin, Ulpiana ndal Dritën

Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të xhiros së nëntë në Superligën e Kosovës, ku skuadra e Dritës i është…

Përfundon pjesa e parë, Drenica shumë e fortë për Feronikelin

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes skuadrës së Drenicës dhe asaj të Feronikelit, ku momentalisht nikoqirët gjenden në…