Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Arbenita pranon se është shtatzënë, publikon fotografitë me barkun e rrumbullakosur

Modelja Arbenita Ismajlaj dhe reperi Fero janë në pritje të një fëmije. Para disa kohësh, ata kurorëzuan me martesë dashurinë…

U tha se i prishën raportet me Taynën, Mozzik flet për herë të parë

Në një intervistë për emisionin “Cult” të Kosovapress, Mozzik ka fol për jetë personale dhe karrierën. Ai tregoi se si…

Si nisi sherri mes Feros dhe Robert Berishes (VIDEO)

Sherri mes Feros dhe Robert Berishës, tani bëhen shokë Disa muaj më parë në një intervistë televizive, Robert Berisha u…
error: