Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

MKRS licencon Federatën e Golfit

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka licencuar Federatën e Golfit. Ministrja Vlora Dumoshi gjatë takimit me kryetarin e kësaj…
error: