Prishtina mëson kundërshtarin e raundit të tretë në Ligën e Konferencës

Kampioni i Superligës së Kosovës FC Prishtina pavarësisht humbjes mbrëmë me rezultat 4:2 nga Connah’s Quay Nomads, arriti të sigurojë…

Prishtina mposht bindshëm Connahsin në ndeshjen e parë

Me rezultat 4-1 Prishtina ka triumfuar në ndeshjen e parë ndaj Connahs të zhvilluar të martën në stadiumin “Fadil Vokrri”…

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Prishtina – Connahs

Janë realizuar edhe dy gola të shpejtë në ndeshjen e Ligës së Konferencës ndërmjet Prishtinës dhe Connahs. Në minutën e…

Otto John dyfishon epërsinë e Prishtinës

Prishtina e ka dyfishuar epërsinë ndaj Connahs në 2-0. Në minutën e 52′ të ndeshjes realizoi sulmuesi Otto John pas…

Mbyllet me këtë rezultat pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Connahs

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Prishtinës dhe kampionit të Uellsit Conmahs. Skuadra nga kryeqyteti i Kosovës ka…

Zhbllokohet ndeshja, Prishtina në epërsi ndaj Connahs

Prishtina pas një presioni të vazhdueshëm më në fund e ka gjetur golin e epërsisë ndaj Connahs. Ishte Leotrim Bekteshi…

Numër i vogël i tifozëve në “Fadil Vokrri” për ndeshjen Prishtina – Connahs

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë nga ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja e vlefshme për Ligën e Konferencës, ajo…

Ndryshon rezultati në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

Është zhbllokuar ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Ferencvarosit e cila po zhvillohet në “Fadil Vokrri”. Kampionët e Hungarisë kanë shënuar për…

Prishtina-Ferencvaros, pjesa e parë pa gola

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndërmjet Prishtinës dhe Ferencvarosit. Rezultati pas pjesës së…
error: