Malisheva-Drita, kryendeshja e Superligës së Kosovës

Superliga e Kosovës do të rikthehet sot me disa ndeshje tejet interesante, në kuadër të xhiros së tretë të sezonit…

Drita ndal pa gola Feyenoordin, shpreson në kualifikim

Pas 90’ minutave lojë në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk është shënuar asnjë gol. Ka përfunduar ndeshja mes Dritës dhe Feyenoord-it…

Ende pa gola në ndeshjen Drita-Feyenoord

Pas fillimit të pjesës së dytë, ende nuk është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ka kaluar saktësisht një orë…

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Dritës e Feyenoordit

Pjesa e parë nuk ka prodhuar gola në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Dritës…

Atmosferë brilante nga “Intelektualët” në stadiumin “Fadil Vokrri”

Tifozët gjilanas po tregojnë përkrahje maksimale për nën-kampionin e Superligës së Kosovës. Po zhvillohet minuta e 10’ në ndeshjen mes…

Fillon ndeshja Drita-Feyenoord

Ka filluar ndeshja mes skuadrës gjilanase Drita dhe gjigantit holandez Feyenoord, e vlefshme kjo për raundin e dytë të UEFA…

Drita-Feyenoord, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës, nën-kampioni i Superligës së Kosovës FC Drita do të…

Trajneri i Dritës optimist: Dimë gjithçka për Feyenoordin, është sportive të shpresojmë

Nesër me fillim nga ora 21:00, skuadra nga Gjilani, Drita do të zhvillojë ndeshjen e parë si vendase kundër gjigantit…

Drita përfundon seancën e fundit të ushtrimeve në “Fadil Vokrri”

Skuadra nga qyteti i Gjilanit FC Drita para ndeshjes së madhe kundër gjigantit holandez Feyenoord, ka kryer seancën e fundit…
error: