Vdes punëtori sportiv Fazli Azemi, MKRS-ja ngushëllon familjen e tij

Ish-punëtori i KF Llapit dhe i KF Besianës, Fazli Azemi ka ndërruar jetë. Lajmin e ka konfirmuar ekipi i Llapit,…
error: