Limaj: Ministrat e Kurtit rrinë me kravata në zyra, në orën 16:00 shkojnë në shtëpi

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka kritikuar ministrat e Albin Kurtit. Ai në Pressing të T7, ka thënë se…

Limaj: Në Prekaz u vendos liria dhe shtetësia e Kosovës

Në 24-vjetorin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” bëri homazhe kryetari i Nisma…

Limaj: Është koha që Rama të merr iniciativë për anëtarësimin e Kosovës në NATO

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka deklaruar se është koha që kryeministri i Shqipërisë Edi Rama të merr iniciativë…

​Albin Kurti, politikani më i pëlqyer

Një vit pas zgjedhjeve parlamentare, emisioni “Rubikon” në Klan Kosova solli të dhënat e hulumtimit të opinionit publik të realizuar…