Limaj: Kurti ia ka nis me fol si Vuçiqi

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka deklaruar se Qeveria e Kosovës është kthyer në qeveri të administrimit dhe mirëmbajtjes,…

Limaj: Kurti po rrënon çdogjë që është ndërtuar për 20 vjet

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se çdogjë që është ndërtuar për 20 vjet është duke u rrënuar…

Limaj në familjen e Kadri Veselit: Figurat kyçe të UÇK-së do të kthehen fitimtarë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, me bashkëpunëtor sot ka vizituar familjen e bashkëluftëtarit Kadri Veseli, me të cilët ka…

Limaj: Murati asnjë minutë s’duhet të qëndrojë në detyrë

Kryetari i Nisma Socialdemokrate Fatmir Limaj ka komentuar deklarimet e ministrit të Financave Hekuran Murati kundër veteranëve e vlerave të…

Limaj: Ministrat e Kurtit rrinë me kravata në zyra, në orën 16:00 shkojnë në shtëpi

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka kritikuar ministrat e Albin Kurtit. Ai në Pressing të T7, ka thënë se…

Limaj: Në Prekaz u vendos liria dhe shtetësia e Kosovës

Në 24-vjetorin e Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” bëri homazhe kryetari i Nisma…

Limaj: Është koha që Rama të merr iniciativë për anëtarësimin e Kosovës në NATO

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka deklaruar se është koha që kryeministri i Shqipërisë Edi Rama të merr iniciativë…

​Albin Kurti, politikani më i pëlqyer

Një vit pas zgjedhjeve parlamentare, emisioni “Rubikon” në Klan Kosova solli të dhënat e hulumtimit të opinionit publik të realizuar…

Fatmir Limaj tregon si reagoi kur iu ngrit aktakuza

Ish-komandanti i UÇK-së Fatmir Limaj ka thënë se nuk kishte informata se do të ngrihej aktakuzë ndaj tij. Gjatë emisionit…