​Vitia voton: Sot vendoset fati i kryeqytetit

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV) për kryetar të Prishtinës, Arben Vitia ka ftuar kryeqytetasit që të dalin në mënyrë masovike…

Vazhdojnë problemet për Barcelonën, lëndohet Fati

Sulmuesi i Barcelonës Ansu Fati nuk do të paraqitet në ndeshjen e sotme të La Ligas kundër Rayo Vallecano, pasi…

Nëse jeni lindur këto ditë të muajit, fati juaj është i veçantë

Njerëzit e lindur në ditën 1, 10, 19 ose 28 të muajit kanë një dhuratë dhe vulë të veçantë të…

Ansu Fati pasues i numrit 10 tek Barcelona

Tinejxheri Ansu Fati do ta bartë numrin legjendar 10 tek Barcelona, pas largimit nga skuadra të Lionel Messi drejt Paris…

Horoskopi 2 gusht

Dashi Mos u bëni hallka e dobët në zinxhir. Energjia e ditës është “çohu dhe ik”. Pra, ose drejtojeni, ndiqni…

Horoskopi 27 korrik

Dashi Sot preferoni të qëndroni vetëm, pa patur kontakte me persona të tretë. E gjithë vëmendja juaj është e përqendruar…

Horoskopi 25 korrik

Dashi Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroni se vetëm…

Horoskopi 22 korrik

Dashi Veprimi vendimtar nga ana juaj do të ndihmojë në zgjidhjen e një problemi të gjatë. Do të ketë lëvizje…

Horoskopi 28 qershor

Dashi Sot shumë miq  do të dëshirojnë shoqërinë tuaj dhe do t’ju ndihmojnë në praktikë,  për sa i përket qëllimeve…

Barcelona i ka refuzuar 150 milionë euro për Ansu Fatin

Barcelona e ka hedhur poshtë një ofertë prej 150 milionë eurosh për talentin Ansu Fati, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”…
error: