Njerëzit që bëjnë këto 4 gjëra kanë më shumë fat në jetë

Studiuesit kanë zbuluar se njerëzit me fat i bëjnë disa gjëra ndryshe dhe lajmi i mirë është se këto sjellje…

Shenjat e horoskopit që kanë më shumë fat në jetë

Lumturia lëviz në mënyra misterioze. Megjithatë, ka disa shenja të zodiakut që lumturia i ndjek veçanërisht. shtatë shenjat e zodiakut…

​Haradinaj: Ishte fat për mua të isha bashkëpunëtor i ish-presidentit Rugova

Ish-kryeministri i vendit, njëherit edhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj e ka kujtuar ish-presidentin Ibrahim…

Horoskopi 3 gusht

Dashi Forca juaj fizike është në kulm, duke ju dhënë qëndrueshmëri të madhe në vendin e punës. Vetëm sigurohuni që…

Horoskopi 16 korrik

Dashi Trajtojini me kujdes çështjet e ngutshme, sidomos kur është fjala për ato romantike dhe nevojat emocionale. Mos i injoroni…