Rikthehet në Argjentinë fanella e Maradonës që e veshi para 36 viteve

Tridhjetë e gjashtë vjet pasi Argjentina mundi Gjermaninë në finalen e Kupës së Botës të vitit 1986, fanella që Maradona…

E fundit, Messi do të vesh përsëri fanellën e Barcelonës

Gazetarja argjentinase, Veronica Brunati, e cila raporton mbi lajmet e Kombëtares së Argjentinës ka dhënë sot shpresë për tifozët e…

Camavinga ndryshon numrin e fanellës te Real Madridi

Eduardo Camavinga e ka larguar fanellën me numrin 25, dhe e ka ndërruar atë me numrin 16 për sezonin e…