Ky është çmimi që FFK do të ndajë pas çdo xhiroje të Superligës së Kosovës

Federata e Futbollit të Kosovës ka ardhur me një risi në edicionin e ri të Superligës së Kosovës 2021/22. FFK…

​Shënohet goli i parë në ndeshjen Prishtina-Ballkani

Është zhbllokuar më në fund derbi i Superligës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Ballkanit. Janë mysafirët ata që kanë kaluar…

​Pak orë pas rinovimit me Ermal Krasniqin, Ballkani lëshon një reagim rreth kësaj çështje

Në orët e mbrëmjes të së shtunës, Ballkani njoftoi edhe zyrtarisht se e ka arritur marrëveshjen për rinovimin e kontratës…

Ballkani rinovon kontratën me yllin e skuadrës

Klubi i futbollit Ballkani ka njoftuar se e ka rinovuar kontratën me yllin e skuadrës Ermal Krasniqi Krasniqi ka nënshkruar…