Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik…

Moti sot

Sot (e enjte) në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me dje. Në viset e larta parashihet…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët. Vranësirat parashihen që vende-vende të sjellin reshje shiu. Sipas…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët por me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Sipas…

Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët  dhe vende-vende me riga shiu. Parashihet të jetë dita më…

Sot mot i vranët dhe me diell

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës,…

​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht  i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat parashihen të sjellin…

Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira mesatare. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale…

Oraret e anijeve u anuluan për shkak të erërave të forta në Greqi

Disa anije anuluan lundrimet të shtunën për shkak të erërave të forta në det, pjesë e fenomenit të motit që…