Liverpooli përmbys rezultatin, kalon në epërsi kundër Brightonit

Gjiganti anglez, Liverpool  ka arritur ta përmbysë rezultatin në ndeshjen kundër Brightonit, ku tani ka kaluar në epërsi për herë…

Jesus shënon, Arsenali në epërsi kundër Tottenhamit – video

Tanimë nikoqirët kanë gjetur edhe golin e dytë të ndeshjes në stadiumin “Etihad”. Arsenali ka arritur të kalojë në epërsi…

Shqipëria kalon në epërsi kundër Islandës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen interesante mes Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Islandës, ku nikoqirët kanë gjetur golin…

Izraeli gjunjëzon Shqipërinë, merr sërish epërsinë – video

Shqipëria arriti ta barazoj rezultatin kundër Izraelit me një super gol të Myrto Uzunit, por kundërpërgjigja e izraelitëve ishte e…

Hungaria befason Gjermaninë, kalon në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Kombëtares së Gjermanisë dhe asaj të Hungarisë, ku kjo e fundit…

Kroacia kalon në epërsi kundër Danimarkës – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Kroacisë dhe Danimarkës, ku nikoqirët kanë gjetur golin e epërsisë të…

Zhbllokohet rezultati mes Dinamo Zagrebit e Chelseat, kroatët në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Maksimir”, ku nikoqirët e gjejnë vetën në epërsi prej një goli. Skuadra e Dinamo…

Jesus shënon kundër Aston Villas, Arsenali në epërsi – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Emirates”, ku vendasit e gjejnë vetën në epërsi prej një goli. Skuadra e Arsenalit…

Haaland i pandalshëm, thellon epërsinë e Cityt – video

Bomberi norvegjez nuk ka të ndalur së shënuari gola, ku tani ka shënuar edhe golin e dytë personal kundër Nottingham…

Interi kalon në epërsi kundër Cremoneses – video

Ende pa kaluar një çerek lojë në ndeshjen mes Interit dhe Cremoneses dhe tanimë nikoqirët kanë arritur ta zhbllokojnë rezultatin…