Goli i Enis Bardhit ia mohon fitoren Atleticos, shpresë për Barçën dhe Realin – video

Atletico Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 nga ballafaqimi me Levanten e Enis Bardhit në ndeshjen…