Tifozi i Marokut iu bashkua festës së tifozëve të Senegalit kundër Ekuadorit – video

Për herë të parë që nga viti 2002, Senegali është në fazën eliminatore të Kupës së Botës. Njëzet vjet më…

Grupi A: Holanda kualifikohet, Senegali e dërgon Ekuadorin në shtëpi

Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A në kuadër të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, ku tanimë kemi mësuar edhe kombëtaret…

Ekuadori barazon, Senegali rikthen epërsinë – video

Ndeshje e zjarrtë po zhvillohet në stadiumin “Khalifa International”, ku janë shënuar dy gola të shpejtë në përballjen mes Ekuadorit…

Senegali kalon në epërsi kundër Ekuadorit – video

Tanimë është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Ekuadorit e Senegalit, ku ky i fundit e ka gjetur golin…

​Formacionet zyrtare Ekuador-Senegal

Ekuadori dhe Senegali do të ballafaqohen sot në ndeshjen e rrethit të tretë të grupit A dhe do të luftojnë…

Notat e lojtarëve në ndeshjen mes Holandës e Ekuadorit – foto

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Ekuadorit, ku nuk është përcaktuar fituesi. Pas plot…

Holanda dhe Ekuadori ndajnë pikët

Ka përfunduar ndeshja tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Ekuadorit, ku nuk është përcaktuar fituesi. Pas plot…

Ekuadori barazon rezultatin kundër Holandës – video

Tanimë është barazuar gjithçka në stadiumin “Khalifa International”, ku Ekuadori ka shënuar golin e parë të ndeshjes kundër Holandës. Kombëtarja…

Pjesa e parë: Holanda në epërsi kundër Ekuadorit

Ka përfunduar pjesa e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Ekuadorit. Pas 45’ minutave…

Formacionet zyrtare të Holandës dhe Ekuadorit – foto

Sot me fillim nga ora 17:00 do të zhvillohet ndeshja e tretë e programit të sotëm të Kampionatit Botëror “Katar…