​Lajçak thotë se është urgjente të arrihet një zgjidhje për targat

I dërguari special i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, tha se ekspertët e Kosovës dhe Serbisë janë takuar sot…