A do ta vazhdojë Cavani qëndrimin ne Man. UTD? Përgjigjet Solskjaer

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer tha se klubi ka të gjitha synimet për të zgjatur kontratën e Edinson…

Cavani dhe Martial mungojnë kundër RB Leipzig

Edinson Cavani dhe Anthony Martial janë përjashtuar nga ndeshja ndërmjet Manchester United dhe RB Leipzig në Ligën e Kampionëve. Të…

Kundërsulm vrasës, shikoni golin e Cavanit ndaj Evertonit (VIDEO)

Manchester United ka siguruar tre pikë shumë të vlefshme në ballafaqim me Evertonin në Premier League, raporton KosovaPress. “Djajtë e…

Cavani në Barcelona?

Edinson Cavani i ka ofruar shërbimet e tij te Barcelona përmes një telefonate, raporton “Sport”. Si futbollist i lirë pasi…