Cavani nuk do t’i bashkohet Barcelonës

Sulmuesi uruguaian është në planet e trajnerit Solskjaer për sezonin e ri 2021/22. Sulmuesi i Manchester United Edinson Cavani nuk…

Befasia, Cavani mund t’i bashkohet Barcelonës

Pas ofertës së refuzuar nga Atletico Madridi për sulmuesin Joao Felix, Barcelona tani ka hedhur sytë tek një tjetër sulmues…

​Gjiganti italian kërkon transferimin e Edinson Cavanit

Sezoni i ri garues 2021/22 mund të mos e gjejë Edinson Cavanin duke luajtur për skuadrën e Manchester United. Sipas…

Gol të tillë di të shënojë vetëm Edinson Cavani – video

Manchester United është duke u ballafaquar me Fulhamin në xhiron e parafundit të Premierligës angleze. Skuadra e Ole Solskjaer është…

Cavani shuan shpresat e Romës

Veterani uruguaian është duke kaluar në një super formë, ku ka shënuar dy gola sot kundër Romakëve. Manchester United ka…

Cavani kalon United në epërsi

“Djajtë e Kuq” me hapa të sigurt drejt finales së Ligës së Evropës. Skuadra e Manchester United ka kaluar në…

Cavani pritet të largohet nga Manchester United

Sulmuesi uruguaian dëshiron të largohet nga “Djajtë e Kuq”. Edinson Cavani ka bërë të qartë që dëshiron të largohet nga…

Super Cavani frymëzon Unitedin për fitore në derbin me Tottenhamin

Sulmuesi nga Uruguaji Edinson Cavani ishte heroi i Manchester United në fitoren e madhe kundër Tottenhamit në derbin e javës…

Gol i bukur, United përmbys Tottenhamin – video

Manchester United ka arritur që ta përmbys rezultatin në ballafaqim me Tottenhamin dhe tani është duke avancuar me rezultat 2-1…

Edinson Cavani e kalon Unitedin në epërsi ndaj Evertonit – video

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Evertoni në derbin kryesor të kësaj dite në Premier Ligë që po zhvillohet…
error: