Dyshohet se dhunoi të miturën, arrestohet

Një person është arrestuar dje në Ferizaj, nën dyshimin se i njëjti, muaj më parë dyshohet se ka dhunuar viktimën…

Kërcënoi babain e saj, arrestohet e mitura

Një e mitur është arrestuar dje në Obiliq, pasi e njëjta ka kanosur babanë e saj. Me urdhër të prokurorit…

Dhunoi të miturën, arrestohet

Një person është arrestuar në Lipjan, pasi që dyshohet se e ka dhunuar të miturën, viktimën femër kosovare. Në lidhje…

Sulmoi infermieren, arrestohet e mitura

Një vajzë e mitur është arrestuar dje në Gjakovë, pasi që ka sulmuar fizikisht në vendin e punës infermieren. Viktima…

E mitura u raportua si e zhdukur, thotë se ka qëndruar me një person

Një person është arrestuar pasi ka qëndruar për disa ditë me një vajzë të mitur në Fushë Kosovë. Në stacionin…

E mitura që u raportua e zhdukur në Gjilan kthehet në shtëpi, dyshohet se u dhunua

E mitura që ishte raportuar e zhdukur në Gjilan ditë më parë tashmë është kthyer në shtëpi. Dyshohet se ajo…

E mitura largohet nga shtëpia, një i dyshuar intervistohet për dhunim

Një person ka raportuar se vajza e tij e mitur, ishte larguar nga shtëpia dhe kishte qëndruar te shtëpia e…

Një muaj paraburgim për personin që dhunoi të miturën në Gjilan

Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar 30 ditë paraburgim për personin që dhunoi të miturën në Gjilan. Prokuroria ka treguar…

E mitura dyshohej se ishte dhunuar por ekspertët mjeko ligjor e mohuan

Prokuroria Themelore në Gjilan ka dhënë detaje lidhur me dyshimet se një vajzë e mitur është dhunuar. Ajo fillimisht ishte…

Vasfije Krasniqi reagon për dhunimin e të miturës në Kamenicë

Për dhunimin e një të miture në Kamenicë për të cilën raportoi sot Policia e Kosovës, ka reaguar deputetja e…
error: