I riu i jep veshkën vjehrrës, e dashura e lë dhe martohet me dikë tjetër

Uziel Martinez, një Tik Toker nga Meksika ka treguar aventurën e tij më të fundit. Ai u bë i famshëm…

Sulmoi të dashurën e vet, arrestohet

Një person është arrestuar dje pasdite në Prishtinë, pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij femër kosovare.…