Arrestohen disa të dyshuar për blerje, shpërndarje dhe shitje të narkotikëve, sekuestrohet një armë

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit kanë realizuar disa operacione policore në parandalimin dhe luftimin e abuzimit me…

Nga një muaj paraburgim për nëntë zyrtarët e dyshuar për keqpërdorim rreth stadiumit në Magure

Gjykata Themelore në Prishtinë, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, duke caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej…

Arrestohen gjashtë të dyshuar për marrje me prostitucion

Policia në Prizren ka arrestuar gjashtë persona pasi dyshohet se janë marrë me prostitucion, gjë të cilën e kanë pranuar…

Raportohet dhunë në familje në Prizren, sekuestrohet një pistoletë

Policia në Prizren ka njoftuar se është raportuar për një rast ‘dhunë në familje’ në rr. ‘Srebrenica’. Është identifikuar personi…

U furnizuan me derivate dhe ikën pa paguar, policia arreston të dyshuarit në Skenderaj

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm policia në Skenderaj është njoftuar se në një pompë të derivateve në…