Shkëlqen Dybala, Roma mposht Monzan – video

Paulo Dybala shënoi golin e tij të 100-të në Serie A, teksa Roma shënoi fitore në kryeqytetin italian kundër të…

Juventus-Roma, Dybala përballë ish-skuadrës, formacionet e mundshme

Njëra nga ndeshjet më të rëndësishme dhe më interesante të xhiros së tretë në Serie-A do të zhvillohet sonte me…

Mourinho nuk ndalet, pas Dybalas kërkon mbrojtësin e United

Trajneri portugez, Jose Mourinho e ka identifikuar mbrojtësin e Manchester United, Eric Bailly si një objektiv të mundshëm për ta…

Tifozët romakë të çmendur pas Dybalas, 10,000 prej tyre e presin me brohoritje – video

Edhe para ardhjes së Paulo Dybala, entuziazmi i tifozëve romak ndaj argjentinasit ishte i madh. Në fakt, rreth 10,000 tifozë…

E bujshme, Dybala thyen rekordin e Ronaldos për fanellat e shitura në Itali brenda një dite

Paulo Dybala thuhet se ka thyer rekordin për më shumë fanella të shitura në Itali brenda një dite pasi kompletoi…

Vonohet Interi, Dybala afër rivalit të zikaltërve

Brenda 24 orëve të ardhshme, Roma thuhet se do t’i paraqesë një ofertë konkrete për Paulo Dybalan dhe do të…

Nuk u arrit marrëveshja me Interin, gjiganti anglez po e kryeson garën për Dybalan

Sipas raportimeve të fundit, agjentët e Paulo Dybalas janë në kontakte të vazhdueshme me Manchester United për të arritur marrëveshje…

Lajm jo i mirë për “Nerazzurët”, Marotta flet për situatën Dybala-Inter

Që prej lajmit se Dybala nuk do ta rinovojë kontratën e tij me Juventusin, rivali i këtij të fundit, Interi,…

Dybala-Inter, komplikohet tretativa

Siç raportohet nga “Sport Mediaset”, rruga që do ta çonte Dybalan drejt Interit duket se po komplikohet dita ditës. Ekziston…

Ja detajet e kontratës që Interi ia ka ofruar Dybalas

Interi dëshiron me çdo kusht të nënshkruaj me Paulo Dybalan këtë verë, dhe detajet janë zbuluar në lidhje me ofertën…