​Yjet e NBA mbeten të shtangur me përfitimet e Messit te Barcelona, Durant e përshkruan si “çmenduri”

Lojtarët e NBA janë ndër atletët më të paguar në botë, megjithatë edhe disa nga yjet më të mëdhenj të…

Kevin Durant shërohet nga koronavirusi

Kevin Durant dhe anëtarët e tjerë të Brooklyn Nets, nuk kanë më simptoma të koronavirusit, njoftoi menaxheri i përgjithshëm Sean…

Durant del pozitiv me Koronavirus

Kevin Durant ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. “Ylli” I Brooklyn Nets e ka komunikuar personalisht lajmin se është një ndër…