Shpallet “Ylli i javës” në Superligën e Kosovës

Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me sponsorin e Superligës, Bankën Kombëtare Tregtare e kanë ndarë çmimin “Ylli i…

Mbyllet pjesa e parë/Gjilani në epërsi, Prishtina e Dukagjini pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë në të dy ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Superligën e Kosovës, ku kemi disa…

Ndeshje interesante mes Prishtinës e Dukagjinit, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes kampionit Prishtinës dhe skuadrës së Dukagjinit, e…

Dukagjini e befason Gjilanin

Skuadra e Dukagjinit ka marrë tre pikë jashtëzakonisht të rëndësishme në luftën për mbijetesë pasi e ka mposhtur skuadrën e…

Çmimi “Ylli i Javës” në Superligën e Kosovës i ndahet futbollistit të Dukagjinit

Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me sponsorin e Superligës, Bankën Kombëtare Tregtare, BKT Kosova , vazhdojnë ndarjen e…

Gjilani e mposht Feronikelin, fitojnë edhe Malisheva e Dukagjini

Kanë përfunduar të tri ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas plot 90’…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Dukagjinit e Ballkanit

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen që po zhvillohet mes skuadrës së Dukagjinit dhe asaj të Ballkanit, e vlefshme…

Ballkani lufton për fitore kundër Dukagjinit, ja formacionet zyrtare

Sot me fillim nga ora 14:00 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Dukagjinit dhe liderit të tabelës Ballkanit, e…

Llapi mposhtet nga Dukagjini, pa fitues në ndeshjen mes Malishevës dhe Gjilanit

Kanë përfunduar të tri ndeshjet e sotme të Superligës së Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante. Pas plot 90’…

Superliga e Kosovës/Përfundojnë pjesët e para, Llapi në disavantazh kundër Dukagjinit

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet që po zhvillohen sot në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate…