Dua Lipa debuton në Versace

Të gjithë sytë ishin te Dua Lipa në shfaqjen e Javës së Modës në Versace të Milanos, ndërsa ajo bëri…

Dua Lipa ndez atmosferën duke vallëzuar me muzikën shqipe

Dua Lipa ka disa ditë që po qëndron në bregdetin shqiptar. Në këto ditë ajo ka vizituar vendet më të…

​Dua po i shijon në maksimum pushimet në Shqipëri: Nuk dua të largohem kurrë

Dua Lipa duket se po kalon pushimet më të bukura në bregdetin shqiptar. Këngëtarja me famë botërore ka postuar në…

Dua Lipa tregon dhomën e saj të zbukurimit

Këngëtarja ka lënë pushimet prapa dhe i është kthyer serish punës. Dua Lipa ka edituar set fotografish në rrjetet sociale…

Dua Lipa nën rrezet e diellit në jahtin luksoz

Dua Lipa tregon figurën e saj të bujshme me një bikini të vogël dhe këmishë me modele, ndërsa vazhdon largimin…

Dua Lipa publikon video duke folur shqip

Dua Lipa po vazhdon të qëndroj në Shqipëri për pushime. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe nga një jaht…

Dua Lipa e “tmerruar” nga deklarimet homofobike të bashkëpunëtorit të saj DaBaby

Dua Lipa i ka shtuar zërin kritikave ndaj reperit DaBaby pas komenteve të tij në dukje homofobike në skenë gjatë…

Dua Lipa në edicion seksi

Këngëtarja e njohur po i vazhdon pushimet e saja verore. Autorja e One Kiss së fundi ka postuar një set…

Dua Lipa ‘ngre’ temperaturat në bikini

Dua Lipa nuk dukej asgjë e bujshme të hënën kur bëri maksimumin e kohës së saj të pushimit në një…

Dua Lipa pozon me duart në formë shqiponje afër shpatës së Skënderbeut

Këngëtarja e njohur ndodhet në Shqipëri bashkë me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid pasi mori përsipër të…