Drama në fund të ndeshjes, Kameruni kalon në epërsi kundër Brazilit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kamerunit dhe Kombëtares së Brazilit, ku kjo e fundit e gjen vetën në…

Drama mes Portualisë e Ganës, shënon Bukari – video

Gana ka arritur ta shënojë edhe golin e dytë të ndeshjes kundër Kombëtares së Portugalisë. Gana ka ngushtuar epërsinë e…

Drama mes Cityt e Fulham, Haaland shënon në minutat e fundit të ndeshjes – video

Ndeshje dramatike po zhvillohet në stadiumin “Etihad”, ku nikoqirët si duket e kanë gjetur golin e fitores kundër Fulhamit. Manchester…

Kiev: Refuzoi të performonte për rusët, vritet drejtori i filarmonisë së Khersonit

Drejtori i Filarmonisë së Khersonit, Yuriy Kerpatenko, u vra nga ushtria ruse në shtëpinë e tij pasi refuzoi të performonte…