Deputetja Doarsa Kica Xhelili zë vendin në ulëset e LDK-së në Kuvend

Deputetja Doarsa Kica Xhelili e cila ditë më parë braktisi Grupin Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, e cila iu bashkua partisë…

Abdixhiku: Mirësevjen Doarsë!

Deputetja e Doarsa Kica – Xhelili, zyrtarisht u bë pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Deputeten, që deri tash ishte…

​Doarsa Kica pritet t’i bashkohet LDK-së

Deputetja e Grupit Parlamentar  të Lëvizjes Vetëvendosje, Doarsa Kica – Xhelili përfundimisht i ka ndarë rrugët me këtë grup dhe…