Dramë e re: Një djalë i vogël ka rënë në një pus në Afganistan

Ekipet e shpëtimit në Afganistan po përpiqen të nxjerrin nga pusi një djalë nëntë vjeçar të bllokuar për dy ditë…

​Policia jep detaje për tentim-grabitjen në Prizren ku u plagosën babën e bir

Një tentim-grabitje që ndodhi pasditen e së hënës në një argjendari në rrugën “Adem Jashari” në Prizren, la të plagosur…

Tentoi ta privojë nga jeta djalin e vet, Prokuroria kërkon një muaj paraburgim

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit L.G.,…

Zhduket një djalë në Prishtinë

Që nga dita e diele një djalë në Prishtinë është zhdukur. Për zhdukjen e tij në polici ka raportuar babai…

​Në Deçan, djali rrahu nënën dhe babain e tij

Nëna dhe babai u sulmuan nga djali i tyre në Deçan. Për çka të dy prindërit shkak i lëndimeve të…

Rrahu babain e tij, arrestohet një person në Gjakovë

Një person ka rrahur babain e tij në Gjakovë. Policia njofton se personi që sulmoi të atin është arrestuar të…

Zhduket një djalë në Prizren

Një djalë është zhdukur në Prizren të martën. Nëna e tij ka raportuar në Polici se ai është larguar nga…

Djali rrahi babain në Lipjan

Një person është arrestuar në Lipjan pasi ai kishte rrahur babain e tij. Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime…

Djali rrah nënën në Obiliq

Në Obiliq gjatë së shtunës është arrestuar një person pasi që kishte rrahur nënën e tij për çka u detyrua…

​Djali rrah babain në Fushë Kosovë

Një person raportohet që ka rrahur babain e tij në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën…