Dinamo Zagrebi synon befasi edhe kundër Milanit, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 18:45 do të zhvillohet një ndeshje tejet interesante mes kampionit italian, AC Milan dhe gjigantit…

Kupa e Shqipërisë/Pa fitues ndeshja mes Dinamos dhe Partizanit

Ka përfunduar ndeshja e fundit e programit të sotëm të Kupës së Shqipërisë, në të cilën nuk është caktuar fituesi.…

Superliga e Shqipërisë, ndeshja e vetme mes Dinamos dhe Vllaznisë

Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me vetëm një ndeshje, e vlefshme kjo për xhiron e 14 të sezonit 2021/22. Ndeshja…

Superliga e Shqipërisë, spikat ndeshja mes Dinamos dhe Teutës

Superliga e Shqipërisë rikthehet sot me dy ndeshje interesante, të vlefshme këto për xhiron e 12 të sezonit 2021/22. Të…

Bayerni mysafir i Dynamo Kyiv, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 18:45 do të fillojë ndeshja mes skuadrës ukrainase Dynamo Kyiv dhe gjigandit gjerman Bayern Munich, e…

​Barcelona luan vetëm për fitore ndaj Dynamo Kyiv, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes Dynamo Kyiv dhe gjigandit katalunas Barcelona, e vlefshme kjo për…

Pas Barcelonës, Bayerni kërkon tri pikë edhe ndaj Dinamo Kievit, formacionet zyrtare

Në stadiumin “Allianz Arena” zhvillohet ndeshja e raundit të dytë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve, ndërmjet Bayern Munichut…