Parashikimi i motit për këtë javë

Java e dytë e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të qëndrueshëm, përjashtuar dy ditët e para të…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që sot do të mbajë mot kryesisht me diell. Në fushat termike parashihen rritje, kryesisht…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se këtë jave do të mbajë mot i ndryshueshëm. Kjo situatë meteorologjike do të mundësohet…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që sot të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do…

Flaka Krelani sfidon të ftohtin, pozon me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani është tejet aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese e të nxehta.…

Parashikimi i motit

​Masat e ftohta polare do të vazhdojnë të mbeten prezent edhe gjatë javës së fundit të muajit janar. Këto masa…

​Parashikimi i motit për këtë javë

Java fillon me mot kryesisht të ngjashëm. Të martën vende-vende ka mundësi të ketë reshje të dobëta. Reshje të intensitetit…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë ndodhet nën ndikimin e fushave të fuqishme anticiklonike. Sipas njoftimit, kjo…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vendi ynë ndodhet nën ndikimin e fushave të fuqishme anticiklonike. Kjo situatë barike do…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron që sot mbi vendin tonë do të mbajë mot më i ftohtë dhe me kthjellime…