“Vet është plagjiator dhe fol për hajni”, akuza në mes deputetëve Kastrati dhe Basha

Përplasje dhe akuza të ashpra janë zhvilluar në Kuvendin e Kosovës, ndërmjet deputetit të PDK-së, Ardian Kastrati dhe atij të…

​Jasharaj i kërkon Bashës që ta ul zërin, Basha: Po bërtas se nuk merr vesh ndryshe

Me debate të ashpra e tensione është përcjellë mbledhja e Komisionit për Arsim, ku të ftuar kanë qenë përfaqësuesit e…

Jasharaj: Unë jam i gatshëm që të marrë pjesë në takim mes Flocken dhe Kurti

Kryetari i Këshillit Grevist të BSPK-së, Rrahman Jasharaj ka shprehur gatishmërinë që të marrë pjesë në takimin mes drejtoreshës së…