Digjet një shtëpi në Gjilan

Një person ka raportuar dje se shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë…

Digjen dy shtëpi në Hade të Obiliqit, banorët thonë flaka erdhi nga rryma

Dy shtëpi janë përfshirë nga flaka në mëngjesin e sotëm në fshatin Hade të Obiliqit, por për fat të mirë…

Digjet shtëpia, lëndohet një fëmijë tre vjeç

Një shtëpi është përfshirë nga flaka pasditen e djeshme në Ferizaj, ku një fëmijë 3 vjeçar ishte aty brenda në…

E rëndë në Tiranë, merr flakë një shtëpi dhe vdes e moshuara që jetonte e vetme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shkozë, në afërsi të shkollës “Androkli Kostollari”. Një shtëpi është…

Gjendet i vdekur në shtëpinë e përfshirë nga flaka

Një shtëpi (kasollë) është përfshirë nga zjarri në fshatin Neperbisht të Suharekës, ku edhe është gjetur pa shenja jete pronari…

Digje një shtëpi në Gjakovë

Një shtëpi në rrethana të pa njohura është përfshirë nga zjarri mbrëmë në Gjakovë. Sipas policisë, në vendin e ngjarjes…

Digjet një shtëpi në Deçan, lëndohet një 9 vjeçar

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në Deçan, ku si pasojë lëndime trupore ka pësuar një fëmijë i moshës 9…

Digjet një shtëpi në Prishtinë

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri si pasojë e rrjetit elektrik në Prishtinë. Rastin e ka raportuar ankuesja femër. Në…

Digjet një shtëpi në një fshat të Ferizajt dhe vdes një 66 vjeçar

Një 66 vjeçar ka vdekur si pasojë e përfshirjes së zjarrit në një shtëpi në fshatin Komogllavë të Ferizajt. Policia…

Digjen dy shtëpi në një fshat në Malishevë

Si pasojë e rrjetit elektrik, janë përfshi nga zjarri dy shtëpi në fshatin Carallukë të Malishevës. Në vendin e ngjarjes,…