Moti sot

Moti në vendin tonë do të vazhdoj të jetë stabile. Moti i ngjashëm e kryesisht me diell do të vazhdoj…

​Moti për këtë javë

Gjatë kësaj jave mbi vendin tonë do të ketë mot të qëndrueshëm. Mëngjeset do të jenë të ftohta, kështu që…

​Moti sot

Në vendin tonë do të mbajë moti i ndryshueshëm. Gjatë ditës së sotme parashihet të jetë mot me diell e…

Moti sot dhe nesër

Për pesë ditë vendi ynë do të ndikohet nga masat e lagështa të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferikë. Shkak…

Moti sot dhe nesër

Sot dhe nesër në vendin tonë prite të ketë përmirësim të motit. Vranësirat do të zhvendosen drejt lindjes për t’u…

Moti sot

Mot i paqëndrueshëm do të mbizotëroj në fillim të javës. Rreze dielli dhe vranësia të cilat gjatë ditës nuk do…

Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) njofton se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë pritet të mbajë mot me…

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) njofton se situatë afërsisht e ngjashme meteorologjike paraqitet gjatë dy ditëve të ardhshme të parashikimit.…

Moti për ditën e sotme

Në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë…

Moti sot dhe nesër

Gjatë javës do të mbaj mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë javës moti do…