Sot mot me diell

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

​Moti sot me diell

Gjatë ditë së sotme në vend moti do të jetë i ndryshueshëm. Parashihet të ketë mot me diell dhe herë-herë…

Sot mot me diell

Sot në vend do të mbajë mot i vranët edhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Moti sot në Kosovë

Paraditja e së enjtes do të jetë me diell, ndërsa gjatë ditë në Kosovë do të ketë vranësira. Ndërsa në…

​Moti për sot

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë sot në Kosovë. instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se…

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët. Ndërsa të shtunën parashihet të ketë…

Sot mot me shi dhe borë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të mërkurën do të mbajë mot i vranët me reshje shiu dhe bore. Ndërsa…

Parashikimi i motit për pesë ditë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se java e tretë e muajit prill do të karakterizohet me mot të…

​Sot mot me diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të…

Sot mot me diell

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK­)…
error: