Sot mot me diell

Gjatë ditës së sotme në Kosovës do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

Mot i vranët dhe me intervale me diell do të mbajë gjatë së mërkurës në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Moti për sot

Edhe gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Kjo situatë meteorologjike do të krijoj kushte…

Edhe sot mot me diell

Edhe sot në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

Sot e nesër mot me diell, temperaturat do të arrijnë në 26 gradë

Gjatë së hënës në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat…

Sot mot me diell

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

​Moti sot me diell

Gjatë ditë së sotme në vend moti do të jetë i ndryshueshëm. Parashihet të ketë mot me diell dhe herë-herë…

Sot mot me diell

Sot në vend do të mbajë mot i vranët edhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

Moti sot në Kosovë

Paraditja e së enjtes do të jetë me diell, ndërsa gjatë ditë në Kosovë do të ketë vranësira. Ndërsa në…

​Moti për sot

Mot i vranët e me intervale me diell do të mbajë sot në Kosovë. instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se…
error: