​Sot mot i nxehtë

Moti i nxehtë do të mbajë edhe sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se temperaturat do…

Sot mot me diell

Sot do të mbajë mot me diell në Kosovë. Temperaturat do të jenë pranverore. Temperaturat parashihet të lëvizin ndërmjet 10-12…

Sot mot me diell

Gjatë ditës së sotme në Kosovës do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti sot i vranët dhe me intervale me diell

Mot i vranët dhe me intervale me diell do të mbajë gjatë së mërkurës në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

​Moti për sot

Edhe gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Kjo situatë meteorologjike do të krijoj kushte…

Edhe sot mot me diell

Edhe sot në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat minimale…

Sot e nesër mot me diell, temperaturat do të arrijnë në 26 gradë

Gjatë së hënës në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se temperaturat…

Sot mot me diell

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…

​Moti sot me diell

Gjatë ditë së sotme në vend moti do të jetë i ndryshueshëm. Parashihet të ketë mot me diell dhe herë-herë…

Sot mot me diell

Sot në vend do të mbajë mot i vranët edhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…