Moti sot

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë i vranët dhe me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Parashikimi i motit

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Nëpër ultësira parashihet të formohet mjegull e dobët, kryesisht…

​Moti sot, IHMK: Temperaturat minimale do të shënojnë ulje

Moti sot në Kosovë do të jetë i vranët dhe vende-vende me intervale të shkurta me diell. Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti për sot

Gjatë ditë së sotme në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Parashihet të ketë edhe reshje shiu. Ndërsa të…

​Moti për sot

Moti sot në Kosovë parashihet të jetë i vranët dhe me intervale të gjata me diell. Sipas parashikimit të Institutit…

​Moti edhe sot me diell

Java e parë e nëntorit do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm. Dita e parë e nëntorit, pra sot në…

Moti për pesë ditë

Mot me vranësira dhe intervale me diell do të mbajë gjatë kësaj jave të fundit të muajit tetor në Kosovë.…

​Sot mot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të premten mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të…

Sot mot me diell

Në Kosovë sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3…

​Sot mot me diell

Mot me diell do të mbizotërojë gjatë kësaj të marte në Kosovë. Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se…