​Parashikimi i motit

Situatë e ngjashme meteorologjike do të vijojë edhe sot në vendin tonë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me…

​Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell…

Sot mot me diell

Gjatë kësaj të mërkure në Kosovë do të mbajë mot me vranësira dhe me intervale të gjata me diell. Instituti…

Edhe sot mot me diell

Moti me diell do të mbizotëroj edhe gjatë ditës së sotme. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se vendi…

Moti për sot

Në Kosovë sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Moti për sot

Moti do të vazhdoj të jetë i ndryshueshëm gjatë kësaj jave në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar…

Moti për sot

Gjatë ditës së sotme dhe të nesërmen parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat parashihen…

​Sot mot i nxehtë

Moti i nxehtë do të mbajë edhe sot në Kosovë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se temperaturat do…