Si të kujdeseni për buzët tuaja në diell

Përveç xhelit të aloe verës, i cili është gjithashtu një preparat unik për skuqjen e të gjitha llojeve të lëkurës,…

​Parashikimi i motit për dy ditë

Gjatë këtyre ditëve do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, të premten dhe të…

​Parashikimi i motit

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara kryesisht përgjatë relievit malor. Sipas Institutit…

​Moti sot

Në vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vapë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, temperaturat minimale do të lëvizin…

Moti sot

Sot pritet të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell, ndërsa në fundjavë parashihet sërish valë e të nxehtit afrikan.…

Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot i ngrohtë dhe me diell. Në fushat termike parashihet rritje e lehtë sidomos të vlerave…

​Moti sot

Instituti i Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se situatë pothuaj e ngjashme meteorologjike do të vazhdoj të mbajë edhe sot.…

​Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës do të shoqërohen me  reshje shiu…

​Parashikimi i motit

Fillimi i muajit korrik do të karakterizohet me mot pothuaj të ngjashëm me ditët e fundit të qershorit. Kjo situatë…

Parashikimi i motit

Fushat e fuqishme ciklonike të cilat kanë përfshirë vendin, vazhdojnë të jenë të paqëndrueshme, duke krijuar kushte për mot me…