​Moti, freskët dhe me shi

Vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit relativisht të freskëta. Pas rrezeve të diellit të cilat parashihen kryesisht…

Parashikimi i motit

Ashtu siç ishte paralajmëruar kjo javë do të shoqërohet me mot të ndryshueshëm. Dita e martë parashikohet të jetë kryesisht…

Javë me mot të ndryshueshëm

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se gjatë kësaj jave do të mbajë mot i ndryshueshëm. Përpos ditës së hënë ku…

​Parashikimi i motit

Ndryshimi i motit me rënie të ndjeshme të temperaturave që ndodhi gjatë së mërkurës do të vijojë edhe sot. Instituti Hidrometeorologjik…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se prej ditës së sotme (e martë) përpos vlerave të larta termike parashikohet që vende–vende…

​Moti sot, paralajmërohen reshje shiu

Gjatë së mërkurës moti do të jetë me diell, por që vranësirat që do të krijohen përgjatë ditës do të…

​Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm. Pasi një ditë më parë temperaturat u…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten ka…

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të dielën do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kryesisht rreth…

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se të shtunën do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me rritje të lehta të…
error: