Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell. “Temperaturat minimale do…

Moti sot dhe nesër

Gjatë së enjtes në vendin tonë moti do të jetë me diell. Në mbrëmje në perëndim dhe veri të vendit…

Edhe sot mot me diell

Moti i nxehtë dhe me diell do të mbajë gjatë ditës së sotme në vendin tonë. Sipas Instituti Hidrometeorologjik i…

Moti sot me diell dhe vranësira

Në vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Gjatë së mërkurës në vendin tonë…

Nesër mot me diell

Gjatë së mërkurës në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë…

Javë me mot të ndryshueshëm

Me mot të ndryshueshëm do të nisë java e fundit e gushtit. Me vranësira, shi dhe intervale me diell, do…

Vikendi i ngrohtë

Ditëve të fundjavës do të vazhdojë të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell, derisa temperaturat maksimale do të…

Mot me diell

Vetëtima, bubullima, stuhi e reshje të mëdha të shiut së fundmi përfshinë vendin tonë. Por tani Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Mot me diell sot dhe nesër

Pas reshjeve të shumta të shiut që kanë përfshirë vendin, situata meteorologjike po shkon drejt stabilizimit. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës…

Moti sot në Kosovë

Moti në vendin tonë  edhe sot do të jetë i paqëndrueshëm. Në mëngjes do të jetë mot i nxehtë dhe…
error: