Liverpooli i gatshëm të paguaj klauzolën e Diaz

Gjigandi anglez Liverpool raportohet se është shumë pranë që të sigurojë shërbimet e sulmuesit anësorë të Portos Luis Diaz, raporton…

Agjenti i Diaz: Interesimi nga Liverpooli dhe Chelsea është gjë normale

Agjenti i Luis Diaz ka thënë që është normale që sulmuesi anësorë i Portos është duke tërhequr vëmendje nga gjigandët…

Zhbllokohet menjëherë ndeshja ndërmjet Milanit dhe Portos

Mjaftuan vetëm gjashtë minuta lojë në stadiumin “San Siro” që të ndryshojë rezultati në ndeshjen ndërmjet Milanit dhe Portos. Ishte…

Lajm i mirë për Milanin, rikthehet Diaz

Mesfushori ofensiv i Milanit Brahim Diaz do të shpresojë që të rikthehet këtë javë në formacionin bazë të ekipit të…

Shënohet goli i parë në ndeshjen Porto-Milan

Është zhbllokuar rezultati edhe në ndeshjen shumë të rëndësishme të grupit B të Ligës së Kampionëve ndërmjet Portos dhe Milanit.…

Shënohet goli i parë në Milan-Venezia

Më në fund Milani e ka shënuar golin e epërsisë ndaj Venezias. “Rossonerët” kanë hasur në vështirësi më të mëdha…

​Mourinho: Ky është mbrojtësi më i mirë në botë

Jose Mourinho e ka cilësuar mbrojtësin e Manchester Cityt Ruben Dias si qendërmbrojtësin më të mirë në futbollin botëror përpara…

Milan dëshiron ta bëj permanente blerjen e Diaz

AC Milan po mundohet ta bëjë permanente marrëveshjen për Brahim Diaz me Real Madridin, raporton “Corriere dello Sport”. Spekulohet se…

Futbollisti i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19

Real Madridi e ka konfirmuar se Mariano Diaz ka rezultuar pozitiv për COVID-19 dhe se tashmë është izoluar në shtëpinë…
error: