Katër shenjat e zodiakut që kursejnë dhuratat

Ka njerëz që mendohen dy herë para se t’i blejnë dikujt një dhuratë. Por ka edhe nga ata që kënaqen…

Bëhu edhe ti fitues i shumë dhuratave

Prince Caffe prodhuesi më i madh I kafesë në të gjithë vendin, arrin të sjell gjithmonë risitë më të mëdha…

Tri dhurata që nuk duhet t’ua jepni kurrë të tjerëve

Zakonisht i zgjedhim dhuratat për të dashurit tanë me kujdes, pasi duam t’i bëjmë ata të lumtur. Por të gjithë…

FFK shpërndanë fanella të Kosovës për Vitin e Ri

Federata e Futbollit të Kosovës ka shpërndarë sot fanella të Kombëtares së Kosovës në shenjë dhurate për festën e Vitit…

Dhurata e surpriza në mbrëmjen e magjishme të ndërrimit të viteve në Amara Resort

31 Dhjetor – Festa e Fundvitit 🥂 Dëshiron të marrësh pjesë në mbrëmjen e magjishme të ndërrimit të viteve në…

​Familja në mjerim, s’ka festë për nënë Fahrijen që rrit e vetme tre fëmijët me probleme shëndetësore

Kur temperaturat tash e sa ditë shënojnë minus, nënë Fahrija mezi arrin të ngrohë tre fëmijët e saj që po…

Besohet se sjellin fatkeqësi: Mos i jepni dhuratë këto 5 gjëra për Vitin e Ri

Kur shkoni për të blerë dhurata për njerëzit e dashur, mos harroni se ka gjëra që besohet se nuk duhet…

Fundviti në Shell me dhurata fantastike për klientët

Kompania Shell Kosova e përmbyll vitin me lojën e madhe shpërblyese dhe dhuratën BMW 3 si premia kryesore. Ndarja e…

Gjërat që nuk duhet t’i postoni në rrjetet sociale

Pushimet janë një kohë kur ju duhet të kënaqeni me të dashurit tuaj dhe kur duhet të jeni mirënjohës për…

Al Trade shpërndan dhurata në QKUK dhe SOS Fshatrat

Është bërë traditë që kompania Al Trade çdo vit të shpërndajë dhurata fëmijëve. Këtë vit kjo kompani organizoi aktivitetin e…