Dhurata Dora dhe Douzi me koncerte unike ndërkombëtare

“Më Mirë së Bashku” do t’i bashkojë njerëzit në Evropë dhe përtej saj, përmes dy koncerteve falas, të mbështetur nga…

Dhurata dhe Noizy po sjellin një tjetër hit të kësaj vere

Një tjetër këngë do të publikohet së shpejti. “Bombën” e kësaj jave do e publikojnë Dhurata Dora dhe Noizy. Kjo…

“Only You” e Dhuratës dhe Gims tërheq vëmendjen e mediave botërore

Dhurata Dora dhe artisti frances, Maitre Gims, publikuar disa ditë më parë këngën e tyre më të re, “Only You”,…

Dhurata Dora dhe Azet me kënga te re

Vetëm pak ditë pasi dogji rrjetin me “Ferrari”, i cili u kthye në një ndër hitet e kësaj vere, Dhurata…