Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

Është gjetur i vdekur një person në Ferizaj. Polica ka njoftuar se ai është gjetur i vdekur gjatë ditës së…

Detaje nga sulmi në Angli, zbulohet identiteti i autorit që u mori jetën 5 personave

Mbrëmja e së enjtes ishte një ditë e tmerrshme në Plymouth të Anglisë, ku 6 persona mbetën të vrarë me…

​Në autobusin e Novi Pazarit që u përfshi nga zjarri ishin rreth 20 pasagjerë, policia jep detaje

Rreth 20 pasagjerë ishin në autobusin i Novi Pazarit i cili u përfshi paraditen e së martës nga zjarri i…

PDK jep detaje rreth garës për kryetar të partisë

Më 3 korrik Partia Demokratike e Kosovës (PDK) do të zgjedh kryetarin e ri. Kandidati/ja që synon që të garoj…

​Inspektorati Policor jep detaje për arrestimin e dy zyrtarëve policorë

Prokuroria Themelore në Prizren ka njoftuar për arrestimin e katër personave të cilët ngarkohen me dyshimin e kryerjes së veprës…

​Policia e Vlorës jep detaje për drogën e kapur në Karaburun, arrestohen 3 persona

Për drogën e sekuestruar të dielën në një gomone në Karaburun, sot Policia e Vlorës ka dhënë detaje. Sipas policisë…

IPK jep detaje për arrestimin e 8 zyrtarëve policorë që dyshohen edhe për shitblerje të drogës

Në mëngjesin e sotëm janë arrestuar tetë zyrtarë policorë me dyshimin se kanë kryer veprat penale “Keqpërdorimi i pozitës apo…

Tetë pjesët e trupit që zbulojnë detajet e karakterit

Edhe pse pamja jonë fizike varet nga gjenet tona dhe jo nga karakteristikat tona personale, ka ende pjesë të trupit…

Detaje të reja të aksidentit tragjik të Kobe Bryant

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare ishin duke shkuar në Akademinë Sportive Mamba të lojtarit legjendar të NBA kur…
error: